Jest wpół do czwartej nad ranem, a ja siedzę i jaram się nowym projektem.

Część z Was już to pewnie wie, bo SOS miał wiosną falstart, ale teraz mogę to już ogłosić oficjalnie:

Tworzę nowy serwis poświęcony naszym sprawom. Potrzebuję przy tym Waszego wsparcia. I bądźcie spokojni: Nie, nie chodzi o pieniądze. Chodzi mi o coś, co naprawdę rządzi światem ­– o informacje.

Potrzebuję od Was informacji o znanych Wam solidnych psychologach, psychoterapeutach, psychiatrach i seksuologach, którzy zajmują się porządnie i na poważnie zagadnieniami z zakresu transpłciowości. Tak, żeby nareszcie było wiadomo, do kogo się kierować po pomoc.

W nowym serwisie znajdziecie również masę innych informacji, w tym takie, które już przewijały się na blogu: terminarz spotkań grup wsparcia z całej Polski, FAQ dla początkujących, itd. Najbardziej cieszę się na obłędnie dobre informacje prawne. Wiecie, jak bardzo nasze środowisko NIE WIE, jak radzić sobie z sądami i jak wiele idiotycznych błędów popełniamy? Nic dziwnego, że te sprawy ciągną się po dwa lata…! Teraz to ma szansę się zmienić – i to bez żadnych ustaw.

Fajnie by było, gdyby ktoś chciał mi pomóc przy zbieraniu i wprowadzaniu danych na stronę. Ja sam nie dam rady, bo mam też inne projekty, a w końcu z czegoś żyć trzeba.

Być może wieczorem będę mieć bardzo dobrą informację, ale nie chcę zapeszyć :)

Jeśli możesz pomóc, po prostu napisz mi to przez formularz.