Kolejna transowa książka na polskim rynku!

Publikacja Wujka Lucyfera jest szczególna, bo (chyba jako pierwsza w Polsce) nie jest o transseksualności autora oraz nie jest skierowana szczególnie do osób transseksualnych.

„Bądź sobą” to książka łącząca w sobie poradnik z częściową biografią, okraszona przemyśleniami głównego bohatera i malowniczymi metaforami. Dla każdego sfrustrowanego swoim życiem i otoczeniem człowieka, bez podziału na szufladki. Jeśli kiedykolwiek chcesz zacząć wieść szczęśliwe życie, a presja otoczenia nie pozwala Ci zaczerpnąć powietrza — powinieneś zastosować co najmniej kilka z przedstawionych w książce metod.

Autor poradnika to profesjonalny bloger i vloger, artysta, pisarz. Interesuje się psychologią i tym, jak ją zastosować w praktyce, aby żyć lepiej i szczęśliwiej. W swojej publikacji dzieli się sprawdzonymi na własnej skórze technikami wyjścia z depresji i związanych z nią niekorzystych nawyków.

Transseksualność autora nie jest tu źródłem martyrologicznego narzekania czy hermetycznej narracji a zaledwie punktem wyjścia i źródłem doświadczeń, które kształtują Lucyfera i ostatecznie dają autorowi siłę i wiedzę, jak przestać oglądać się na innych i zacząć żyć pełnią życia. Z jego porad rzeczywiście może skorzystać każdy, kto chciałby się realizować jako JA, a otoczenie wmawia mu, że powinien być kimś innym.

Styl pisania Lucyfera bawi i wciąga, co sprawia, że „Bądź sobą. Pozbądź się presji” możesz łyknąć w jeden wieczór. Jednak warto potem wrócić do przeczytanej lektury i solennie odrobić zadane prace domowe, tylko wtedy bowiem ma sens inwestycja w tę publikację. Nie należy też zważać na to, że o pewnych radach słyszy się po raz n-ty – dopiero wcielenie ich w życie faktycznie je odmieni!

„Bądź sobą. Pozbądź się presji” kupisz TUTAJ. Jeżeli nie znasz jeszcze autora i nie jesteś pewien, czy chcesz kupić jego książkę, koniecznie sprawdź jego bloga, vloga i obszerny darmowy fragment jego e-booka.

Owocnej lektury!

Uwaga: Poradnik mówi o wychodzeniu z depresji spowodowanej presją otoczenia. W ciężkich stanach depresyjnych i przy innych poważnych zaburzeniach psychiczych należy go traktować (jak każdy inny poradnik motywacyjny) jako dodatkowe źródło wiedzy i inspiracji oraz przydatnych technik, ale absolutnie nie wolno ograniczać się do robienia tego, co radzi autor – skończy się to wyłącznie frustracją i przekonaniem o własnej nieudolności #beentheredonethat. Lepiej w takiej sytuacji połączyć wskazówki Lucyfera z solidnym wsparciem farmakologicznym i psychoterapią.